Yetişkinler İçin So...

Yetişkinler İçin Sohbet Konuları 26 Nisan 2019, Cuma 0 34

Erkek ve kadınların sohbet konuları farklılık gösterir. Erkekler bir araya geldiklerinde spor, seks, eğlence, futbol ve siyaset konularında uzmanlık kazanmışlardır. Saatlerde bu konular üzerinde konuşurlar. Sonucu genellikle olmaz ucu açık konuşmalardır ve en son iki türlü biter ya güler ve tokalaşarak ayrılırlar ya da tam tersi, kavga çıkar. Kadınlarda ise bu konu bir kaç dala ayrılır:

Kız Çocukları

Bebeklerinden, evdeki sorunlardan ve genellikle kıyafetlerden konuşurlar.

Ergen Kızlar

Okuldaki en yakışıklı erkekten, hangi erkeğe kendilerini nasıl güzel gösterebileceklerinden, moda ve trendlerden en popüler müzikten konuşurlar.

Yetişkin Kadınlar

Ayakları üzerinde nasıl dura bileceklerinden maddi bolluğa nasıl ulaşacaklarından. Hangi işlerin kendilerine uygun olduğundan bu konular yetişkin kadınlar için çok önemlidir.

Yetişkin Kadınları 2 gruba ayırırız: Sevgilisi olan yetişkinler; maddi anlamda nasıl ayakta kalacakları konusunu aşmış ve üzerine sevgili eklemiştir. Bu kulvar en zorlayıcı gibi görüne bilir. Zaman geçirememenin verdiği tedirginlik, kıskançlık gibi konular konuşurlar.

Sevgilisi olmayan yetişkinler, genelde mutlu olduklarını huzurlu oldukları konularında konuşur kendilerini ikna edemedikleri için karşı tarafı ikna edeceklerini sanırlar. Pek kanmayın içlerinde doğru insanı bulma dürtüsü vardır. Bu sohbetlerine yansır.

Evli Kadınlar ise en çok sohbet konusuna sahiptirler. Sevgililik, Nişanlılık, Kıskançlık, Evlilik, Sevdikleri her şeyden ve sevmedikleri her şeyden konuşurlar. Erkekler ve Kadınların konuları arasında dağlar kadar fark vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alo Chat

Alo chat, uzun yıllardır sesli görüntülü ve kameralı sohbet platformları arasında ücretsiz ve kaliteli hizmetiyle ön planda kalmayı başarmış katı kuralları olmayan chat sitesidir. Dilediğinizce Tüm cihazlarınızdan ücretsiz kullanın.

Alo Sohbet

Tüm dünyadan bay ve bayanların ortak buluşma noktası haline gelen sitemizde evden işten dilediğiniz her yerden mobil android ios ve tüm akıllı cihazlarınızla sadece bir tarayıcı ile tek tuşla bağlanın kameralı canlı sohbet odalarımızın keyfini çıkarın.

Alo Chat Web & Mobil

Tüm dünyada kullanılan mobil akıllı cihazların gelişmesi özelliklerinin artması sayesinde web yani bilgisayar ortamında kullanılan tüm özellikleri parmaklarınızın ucunda günün her saati tek tıkla doya doya kullanın