Yetişkinler İçin Sohbet Konuları

Ana Sayfa / Yetişkinler İçin Sohbet Konuları

Yetişkinler İçin Sohbet Konuları

admin     26-04-19     Yetişkinler İçin Sohbet Konuları     Yetişkinler İçin Sohbet Konuları     74 Görüntülenme

Erkek ve kadınların sohbet konuları farklılık gösterir. Erkekler bir araya geldiklerinde spor, seks, eğlence, futbol ve siyaset konularında uzmanlık kazanmışlardır. Saatlerde bu konular üzerinde konuşurlar. Sonucu genellikle olmaz ucu açık konuşmalardır ve en son iki türlü biter ya güler ve tokalaşarak ayrılırlar ya da tam tersi, kavga çıkar. Kadınlarda ise bu konu bir kaç dala ayrılır:

Kız Çocukları

Bebeklerinden, evdeki sorunlardan ve genellikle kıyafetlerden konuşurlar.

Ergen Kızlar

Okuldaki en yakışıklı erkekten, hangi erkeğe kendilerini nasıl güzel gösterebileceklerinden, moda ve trendlerden en popüler müzikten konuşurlar.

Yetişkin Kadınlar

Ayakları üzerinde nasıl dura bileceklerinden maddi bolluğa nasıl ulaşacaklarından. Hangi işlerin kendilerine uygun olduğundan bu konular yetişkin kadınlar için çok önemlidir.

Yetişkin Kadınları 2 gruba ayırırız: Sevgilisi olan yetişkinler; maddi anlamda nasıl ayakta kalacakları konusunu aşmış ve üzerine sevgili eklemiştir. Bu kulvar en zorlayıcı gibi görüne bilir. Zaman geçirememenin verdiği tedirginlik, kıskançlık gibi konular konuşurlar.

Sevgilisi olmayan yetişkinler, genelde mutlu olduklarını huzurlu oldukları konularında konuşur kendilerini ikna edemedikleri için karşı tarafı ikna edeceklerini sanırlar. Pek kanmayın içlerinde doğru insanı bulma dürtüsü vardır. Bu sohbetlerine yansır.

Evli Kadınlar ise en çok sohbet konusuna sahiptirler. Sevgililik, Nişanlılık, Kıskançlık, Evlilik, Sevdikleri her şeyden ve sevmedikleri her şeyden konuşurlar. Erkekler ve Kadınların konuları arasında dağlar kadar fark vardır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


alo chat

Alo Chat Ücretsiz Görüntülü sohbet

Alo Sohbet

Sohbet Odalarında Hemen Yerinizi Alın!

© Copyright 2020 AloChat.NET