Telefonda Kameralı ...

Telefonda Kameralı Görüşme 31 Aralık 2017, Pazar 3 8

Her zaman dediğim gibi biz insanız ve bazı duygularımız bizi illaki biriyle paylaşımlara sürüklemiş , yönlendirmiştir.Bende bu yazımda kendi duygularımın nasıl karmaşıklıklar açtığından bahsedicem.Her şey mobil sohbetlerle başladı arkadaşlarımın ısrarlarına rağmen denememiş denemekten de uzak durmuştum.Kaybım yok boş işler boşa heba edilen vakit diye düşünmüştüm ta ki alo chate girdigim güne dek.Orda hayatım boyu görmediklerime şahit oldum , başıma gelmez dediğim uzak duygulara kapılarımı sonuna dek açtım , ama layık oldumu derseniz bende bilmiyorum bir bilinmezliktir hala yaşadığım mobil sohbetler sadece sanal degil bu anlamda bizim gibi yaşayan yaşatan bir sistem.İnsanı yapmadıklarına cesaret veren hayal kurduklarına yönlendiren bir sistem aynı zamanda da.Aşka dair duygular içine insanı sürüklüyor sadece güncel konular degil paylaşımlar zamanla duygusallaşmaya başlıyor.Telefonda kameralı görüşmeler bu anlamda gerekli inanın cesaret dahi etmediğim bir yoldu duygularımı yaşayacağım bir insan normal hayatımda ama onu telefonda canlı sohbette bulmak bir sürprizdi.Herşey normal hayattakinden farklı başlıyor karşı taraf sizi sadece mobil chatlerde bir birey olarak görüyor ,fizik,saç,göz ,kaş demeden yüreğinizi beğeniyor yüreğinizle el ele tutuyor duygularınıza dokunuyor daha samimi bir başlangıç bu noktada .Ama ne yazık ki bunu bizler art niyetle değerlendiriyor olmalıyız ki karşıdan gözlerini saklamayı derinliklerinde kaybolmayı esirger oluyoruz güvensizlik yaşıyoruz ve Telefonda Kameralı Görüşmeleri kendimiz kirletiyor kendimiz basitleştirmeye çalışıyoruz.Alo chat bunların yaşanmadığı bir ortam ben hala ümitliyim doğru kişiler doğru yerlerde olurlar mobil sohbetler mobil chatler içinde iddalıyız diyorum ve alo chat denemediğiniz için pişman olucagınız sohbet sitesi.Sizler benden daha şanlı olursunuz aşk konusunda size iyi dileklerimi sunuyorum her ne olursa olsun hayata küsmek yerine alo chat diyin değiştiğini görüceksiniz bir çok şeyin .Biz sahte kalabalıklar yerine samimi aile ortamını mobil sohbet sitemiz alo chat te size hazırladık hatta çay kaynıyor ocakta tek eksik sizin muhabbetiniz çayımız acımadan buyrun beraber olsun..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BEŞİKTAŞ dedi ki:

alochat.net sitemize herkeze bekleriz seviyeli ortam burada herkezin katılmasını isteriz pişman olmayacaksınız

Annye0nghaSey0 dedi ki:

Saygı Sevgi Dostluk Çerçevesinde OLan Bir Site. Arada Prüzlük Olsada . GiriLmeye Muhabbet Etmeye Değer Bi Site.. Şansınız BoL OLsun. Allah Utandırmasın.. Herkesi BekLeriiz . AloChat.Net AiiLesiii..

Ayyüce dedi ki:

Kurta sormuşlarya ensen neden kalın diye işte bende kendi işimi gene kendim yapıyım süpersin alo chat

Alo Chat

Alo chat, uzun yıllardır sesli görüntülü ve kameralı sohbet platformları arasında ücretsiz ve kaliteli hizmetiyle ön planda kalmayı başarmış katı kuralları olmayan chat sitesidir. Dilediğinizce Tüm cihazlarınızdan ücretsiz kullanın.

Alo Sohbet

Tüm dünyadan bay ve bayanların ortak buluşma noktası haline gelen sitemizde evden işten dilediğiniz her yerden mobil android ios ve tüm akıllı cihazlarınızla sadece bir tarayıcı ile tek tuşla bağlanın kameralı canlı sohbet odalarımızın keyfini çıkarın.

Alo Chat Web & Mobil

Tüm dünyada kullanılan mobil akıllı cihazların gelişmesi özelliklerinin artması sayesinde web yani bilgisayar ortamında kullanılan tüm özellikleri parmaklarınızın ucunda günün her saati tek tıkla doya doya kullanın