Sesli Sohbete Giriş...

Sesli Sohbete Giriş 3 Mayıs 2019, Cuma 0 941

Türkiye’de milyonlarca insanların Sesli sohbet odalarına giriş yaptığını yaptıkları araştırmalarda belli olmuştur. Bu sayede milyonlarca insana hizmet veren sayı gün geçtikçe çoğalıyor şuan bile çok fazla olduğunu biliyoruz bu sayede hepsi her zaman rekabet içerisinde. Bu gibi siteler hepsi bize hitap eden türlerden olmayacağını da unutmayalım. Bazıları veya yarısından da fazla ücretli +18 içerikli ve dolandırıcı olması bunlara da kalmayıp yarısından fazlası güvenlik seviyesi 0 olup hiç güvenli olmayıp hepimizin site üzerine olan rekabet yüzünden 2 inçi siteyi açmalarına neden oluyor buda birçok insanı kandırılmasına veya risk altına alınmasını sağlıyor. Peki, insanlar böyle riskli sitelerden uzak durmasını nasıl sağlıya biliriz ve güvenli olmadığını anlarız? Bunun öğrenmenin birçok yolu var. Site girişinde girdiğimiz sitenin nasıl bir site olduğunu belirtmiş olmuştur siteye girdiğiniz gibi sizden eğer herhangi bir ücret talep ederse bilin ki bu site dolandırıcılar ve tamamen riskli, güvensiz sitedir. Sizden para talep eden değil sizden para talep etmeyen sitelere girin sizden para talep edip parayı almadan önce fak e hesaplarla size mesaj attıktan sonra sizde para tahsis ettikten sonra gelen mesajlar sonlandığında dolandırılmış olduğunu anlarsınız. En sağlıklı sohbet sitesi para talep etmeyen ve tamamen ücretsiz olan böyle site varsa eğer tamamen güvenebilirsiniz. Ama ne yazık ki böyle site bulmak nerdeyse çok zor çünkü site kurucuları insanları kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar bu konuda dikkat edilmesi şart malum günümüzde dolandırıcılık çoğalmış durumda. Ne tür sitelere güvenebiliriz? Sizden asla para talep etmeyen ve kredi kartı bilgilerini istemeyen bir siteye güvenebilirsiniz diğer para talep eden siteler genellikle cinsel içerikli şeylerle insanları kandırıp para almaya çalışırlar bulacağınız güvenli sitede bunlardan hiçbirini asla olmaması lazım aksi halde o siteden hemen uzaklasın çünkü ya sizin Bilgisayarınızda kimlik avı virüs atar kredi kartı bilgilerinizi çalar yada sizi dolandırıp siteye yüklenen paranız alınır bu yüzden çok dikkat edilmesi lazım.Bütün kullanıcıların gerçek kullanıcı olmasından emin olmanız lazım bunun içinde ilk basta bayan üye kısmından üye olunuz bakınız eğer ikisine de verilen yetkiler farklıysa o site dolandırıcılık için açılmıştır en önemli konusu ise sizden para talep etmemesi lazım tamamen ücretsiz olması lazım bu konularda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alo Chat

Alo chat, uzun yıllardır sesli görüntülü ve kameralı sohbet platformları arasında ücretsiz ve kaliteli hizmetiyle ön planda kalmayı başarmış katı kuralları olmayan chat sitesidir. Dilediğinizce Tüm cihazlarınızdan ücretsiz kullanın.

Alo Sohbet

Tüm dünyadan bay ve bayanların ortak buluşma noktası haline gelen sitemizde evden işten dilediğiniz her yerden mobil android ios ve tüm akıllı cihazlarınızla sadece bir tarayıcı ile tek tuşla bağlanın kameralı canlı sohbet odalarımızın keyfini çıkarın.

Alo Chat Web & Mobil

Tüm dünyada kullanılan mobil akıllı cihazların gelişmesi özelliklerinin artması sayesinde web yani bilgisayar ortamında kullanılan tüm özellikleri parmaklarınızın ucunda günün her saati tek tıkla doya doya kullanın