Görüntülü Sohbet Uy...

Görüntülü Sohbet Uygulamaları 18 Nisan 2019, Perşembe 0 10

Merhaba değerli alochat.net kullanıcıları; Artık günümüzde akıllı cihazların çoğalması ile birlikte google play ve Diğer uygulama marketleri üzerinden paylaşılan bir çok Görüntülü Sohbet Uygulamaları mevcuttur. Bunlardan bir kaçını sizlere belirtmek gerekirse azar uygulaması. Azar uygulaması bayanlarla sohbet etmek için ücret talep etmektedir. Kredi kartı ile ödeme yaparak karşı cinsle sohbet etmenize olanak sağlıyor. Tek iyi yanı karşınızdaki kişilerin tamamen gerçek olması ve güvenilir olmasıdır. Diğer uygulamalar da pek ilgi görmesede kullanılmaktadır. Son zamanlarda Who isimli bir uygulama çıkmıştır. Fakat bu uygulamaya dikkat edilmelidir. Tamamen para tuzağı olan bu uygulama insanların maddi duygularını sömürme amaçlı kurulmuştur. Uygulamayı deneme amaçlı kullanan arkadaşlarımız tamamen sahte olduğunu insanların duyguları ile oynayıp onları sömürme olduğunu belirtmiştir. Bizler alochat.net olarak nette gezinirken çok dikkatli olmanız konusunda uyarmak isteriz. Bir uygulama kullanmak istediğinizde bize danışmadan indirmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alo Chat

Alo chat, uzun yıllardır sesli görüntülü ve kameralı sohbet platformları arasında ücretsiz ve kaliteli hizmetiyle ön planda kalmayı başarmış katı kuralları olmayan chat sitesidir. Dilediğinizce Tüm cihazlarınızdan ücretsiz kullanın.

Alo Sohbet

Tüm dünyadan bay ve bayanların ortak buluşma noktası haline gelen sitemizde evden işten dilediğiniz her yerden mobil android ios ve tüm akıllı cihazlarınızla sadece bir tarayıcı ile tek tuşla bağlanın kameralı canlı sohbet odalarımızın keyfini çıkarın.

Alo Chat Web & Mobil

Tüm dünyada kullanılan mobil akıllı cihazların gelişmesi özelliklerinin artması sayesinde web yani bilgisayar ortamında kullanılan tüm özellikleri parmaklarınızın ucunda günün her saati tek tıkla doya doya kullanın